Vizyonumuz

Vizyonumuz

Taşımacılık ve nakliyat konusunda Ankara MNT Trans, yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimiyle hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman elemanlarımızla en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Sunduğumuz hizmetin daha iyi olması için 7/24 uğraşıyor ve ücretsiz expertiz hizmetiyle evden eve nakliyat olarak görevimize devam ediyoruz. İhtiyacınız uygun hizmeti en uygun fiyata alabildiğiniz expertiz hizmetimiz aracılığıyla merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. İşine bağlı bir firma olduğumuz için işimizi isteyerek ve severek yapmaya devam ediyoruz. İşimizi iyi yapmanın yanında müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çabalıyoruz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini sağlamak bütün yaptığımız işlerde ilk hedefimizdir

 Müşterileri hem alışveriş esnasında hem de alışverişten sonra yalnız bırakmıyoruz. Taşımacılık yaparken eşyaları ilk aldığımız şeklinde bırakmaya özen gösteriyor ve bu konuda müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz. Bizden talep ettikleri hizmet doğrultusunda müşterilerimizle ayrıntılı bir şekilde konuşuyor ve işin eksiksiz yapılmasına dikkat ediyoruz. Firmamızda hizmet veren profesyonel çalışanlarımız eşyalarınızı taşırken onlara zarar gelmemesi adına son derece dikkatli davranıyor. Bu yüzden kaliteden ödün vermeyen ekibimize güvenmenizi önerir ve memnun kalmanızı dileriz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak kadar kaliteye de önem veriyoruz. Bu yüzden kaliteye önem veren kişilerle çalışmakta ve müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerini almaya özen göstermekteyiz. Eski bir nakliyat firması olmamızdan ötürü bu konuda oldukça deneyimli olduğumuzu bilmenizi isteriz.
 
Seminer malzemeleri, stand nakliyesi, fuar, otel, hassas eşya nakliyesi, piyano nakliyesi, eşya depolama, parça eşya nakliyat, ofis nakliyesi, ev taşıma, evden eve nakliyat gibi birçok nakliye ihtiyacı için kalite ve tecrübemizle beraber profesyonel hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Senelerdir evden eve nakliyat ve nakliyat sektöründe yer alan her konuda hizmet veren Ankara MNT Trans, alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. İlk günkü iş heyecanıyla sorunsuz nakliyat hizmeti veren ekibimiz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Ankara MNT Trans olarak sunduğumuz hizmetler:

1. Parça eşya taşıma
2. Şehir içi nakliyat
3. Şehirlerarası nakliyat
4. Eşya depolama
5. Eşya paketleme
6. Eşya ambalajlama
7. Asansörlü taşımacılık
8. Sorunsuz taşımacılık