Misyonumuz

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetimizi her geçen gün bir üst düzeye taşıyarak hızlı ve güvenli teslimatlar yapıyoruz. Hız ve kalite politikamız ve çevreye duyarlı ara filomuzla beraber taşımacılık sektöründeki en seçkin firmalar arasında yer alıyoruz. Değerlerimizi hızla artırdığımız bu sektörde çok çeşitli nakliyat hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Her zaman bir adım ileride olmayı ve topluma yarar sağlayan önde bir nakliye kuruluşu olmayı misyon edindiğimizi bilmenizi isteriz. Nakliyat iş alanlarında önemli yatırımlar yapan firmamız müşterilerine uygun fiyatlarla kolay bir şekilde ulaşacakları yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Sınıfının en iyisini sağlamak için çaba gösteren Ankara MNT Trans, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlamaya devam etmektedir. 

Ankara MNT Trans olarak işimizi yaparken tüketicilerimizin, toplumumuzun ve çalışanlarımızın sağlığına itibar etmekteyiz. Bu yüzden işinin bilincinde olan ve iş sağlığına önem veren kişilerle çalışmaktayız. Çevreye saygılı bir firma olarak devam ettiğimiz bu sektörde kurumsal sosyal sorumluluk görevlerimizi yerine getirmekteyiz. Pratik ve yaratıcı çözümlerimizle beraber size en iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyoruz. Bu yüzden deneyimli kadromuz alışveriş esnasında ve sonrasında sizinle iletişime özen göstermektedir. Amacımız kaliteli hizmet vermek ve müşterilerimize güvenilir, zamanında, sizin isteklerinize uygun çözümler sunmaktır.

İşimizi yaptıkça gelişen ve hizmet verirken öğrenen bir firmayız. Bununla beraber faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ürünler kullanarak tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer katmayı amaç edindik. Sizlere standartların üzerinde bir hizmet vermek ekibimiz çalışmakta ve sizden olumlu geri dönüşler almak için yoğun çaba göstermektedir. Çalışanlarımız son derece sorumluluk sahibi olup ekip çalışmasının gücüne inanmaktadır. Bu yüzden ekibimizdeki kişiler yeniliklere açık ve taleplere önem veren kişilerdir. 

Firmamız son derece etik, güvenilir ve doğruluk prensiplerine uygun şekilde hizmet vermektedir. Takım çalışmasına önem veren ve sorumluluk bilincine sahip olan çalışanlarımız müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. İş takibi ve müşteri odaklı hizmet bizim için çok önemlidir. Bu yüzden işimizi kaliteli yapmak kadar müşterilerden olumlu geri dönüşleri almaya da özen göstermekteyiz. Rekabetin yapılan işteki olumlu etkisine inanmakta ve bu yüzden daha iyi olmak için çabalamaktayız.