ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü Taşımacılık

Ankara Öz Torunlar Nakliyat olarak sizlere asansörlü taşımacılık alanında profesyonel hizmet sunmak için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Çalışanlarımız eşyalarınızı güvenli bir şekilde belirttiğiniz yere ulaştırmakta ve sorunsuz bir taşıma süreci geçirmektedir. Bu yüzden en uygun fiyat garantisi sunan firmamızla çalışmanızı ve kaliteli hizmetten şaşmamanızı öneririz. Firmamız son derece bilgili ve donanımlı çalışanlardan oluşmaktadır. Ekibimiz istediğiniz eşyayı korunaklı bir şekilde yeni adrese ulaştırır ve eşyalarınızda herhangi bir hasar meydana gelmez.

Müşteri memnuniyetini sağlamak asıl amacımız olduğundan asansörlü taşımacılık alanında kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Hizmet vermeye devam ederken daha da ilerleyen firmamız donanımını genişletmektedir. Bu yüzden ekibimizle beraber eşyalarınızı araçlarımızla taşımakta ve asansör taşımacılığında gerekli sistemi kurarak doğru hareket etmekteyiz. Asansör taşımacılığında risk ve kaza durumu daha fazla olduğundan bu konuda daha özenli davrandığımızı unutmamanızı  isteriz. Eşyalarınızı aldığımız şekilde belirlenen adrese bırakarak güvenilir teslim sağlamaktayız. Bu yüzden bizimle iletişime geçerek asansör taşımacılık alanında bizden bilgi alabilirsiniz. Sağladığımız hizmetle bizden fiyat hakkında bilgi alabilir ve eşyalarınızın taşınma durumunu kontrol edebilirsiniz. 

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Merdiven aralığının taşımacılık için yeterli olmadığı ve yüksek katlarda tercih edilen taşımacılık yöntemi olarak bilinmektedir. Bu yöntemle eşyaların zarar görüp görmeyeceği müşterilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Asansör taşımacılık sisteminde güvenilir bir firmayla çalıştığınız sürece eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacak ve eşyalarınızda hasar meydana gelmeyecektir. Bu yüzden profesyonel bir ekiple çalışırsanız iyi bir paketleme sistemiyle beraber eşyalarınız taşınır ve ilgili yere sağlam bir şekilde ulaşır.  Bu sistem büyük şehirlerde daha sık tercih edilmekte olup özellikle dış cephe asansörleri bu yönde kullanılmaktadır. Bu sistemde diğerlerinden daha farklı bir taşımacılık yöntemi izlenmektedir.


Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.