PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Birden fazla eşyanın şehirlerarası ya da şehir içinde taşınması için parça eşya taşıma alanından faydalanılmaktadır. Büyük kamyon ya da tır içerisinde birden fazla eşya sahibinin eşyaları yer alır ve bu taşımacılık çeşidi normal eşya taşıma işlemine göre daha uygun fiyatlı yapılmaktadır.  Ankara Öz Torunlar olarak bizden istediğiniz parça eşya taşıma işlemini yaparken hiçbir eşyayı karıştırmadığımız gibi eşyaları en iyi şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız. 

Şehirlerarası ya da şehir içinde birden fazla eşyanın yer aldığı yüksek hacimli ve kaliteli aracımızla taşımacılık yapmaktayız. Zarar görmeden eşyaları alıyor ve hiçbirini karıştırmadan müşterilerimizin yönlendirdiği yere aynı şekilde taşıyoruz. Eşyaları taşırken onlara zarar gelmemesi için profesyonel çalışanlarımızla beraber onları titizlikle çalışıyoruz. Ankara Öz Torunlar  birçok firmaya göre daha uygun fiyat garantisi vermekte ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Yüksek kalitede uygun fiyat politikasını izleyen firmamız müşteri merkezli çalışarak giderek gelişmektedir. 

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Olur?

Büyük bir araç içerisinde yer alan eşyalar ofislere, evlere ve ilgili mekanlara teslim edilmektedir. Parça eşya taşıma yapılırken en son ulaştırılacak olan eşya aracın en arkasına konulur ve her bir eşya güzel bir şekilde istiflenir. İlk teslim edilecek eşya ise aracın daha kolay ulaşılan ön taraflarına sabitlenir. Bu işlemler yapılırken düzenli bir liste yapılır ve eşyaların karışmaması için liste takip edilir. Bölme tarzı uygulamalar eşyaların birbiriyle karışmaması için yapılır. Diğer taşıma çeşitlerinde olduğu gibi parça eşya taşıma alanında da eşyaların zarar görmemesi için yoğun çaba sarf edilir. Bu yüzden eşyaların araç içerisinde konumlandırılması ve teslim edileceği yer iyi hesaplanır. Daha sonra güzergâh devam ederken ilgili yerlerde durulur ve eşyalar müşterilere teslim edilir.


Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.