OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ankara merkezli olan firmamızla zorlu taşınma şartlarına rağmen ince işçilikle başarılı bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumuz güç ve donanımla beraber profesyonel ekibimizle en zor nakliye işlerinin altından başarıyla kalkmaktayız. Ofisinizin büyüklüğü ve eşyalarınızın özellikleri ne olursa olsun çalışanlarımız elinden geleni yaparak taşıma işlemini sorunsuz halletmektedir. İşinde tecrübeli ve başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Kaliteli hizmet garantisi veren Ankara Öz Torunlar işinde en iyisi olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.
 En iyi nakliye firmaları lideri olan Ankara Öz Torunlar ofis ve iş yeri taşımacılığında alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. Eşyalarınız taşınmaya başlamadan önce yapmış olduğumuz ekspertiz hizmetiyle ön hazırlık tamamlanmaktadır.
Bizimle iletişime geçerek tüm ağır nakliyat hizmetlerini yaptırabilir ve büro, ofis gibi yerdeki eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz. Önceden yapılan ekspertiz hizmeti ücretsiz bir şekilde yapılmakta ve eşyalarınızın taşınması için mevcut durum kontrol edilmektedir. Bu hizmetle beraber eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçerek fiyat öğrenebilirsiniz. 

Ofis Taşımacılığında En İyisi

Ofis taşımacılığı alanında diğer taşımacılık çeşitlerinde olduğu gibi kusursuz hizmet sunan firmamız çok geniş referans listesine sahiptir. Ülkemizin en köklü nakliye firması olan Ankara Öz Torunlar bütün kurumsallığını tamamlamış ve en iyi firma olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Makine, ağır makine, dijital ürün, kasa, arşiv gibi pek çok ofis eşyasınız için özel ekipler oluşturuyoruz. Bu sırada eşyalarınızın taşınması adına profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Çalışanlarımız ofiste bulunan eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği hakkında geniş bir bilgi çerçevesine sahiptir. Bu yüzden eşyalarınız taşınırken güvende hissetmeniz ve eşyalarınızın emin ellerde taşındığından emin olmanızı isteriz. Teknik açıdan oldukça donanımlı olan ekibimiz eşyalarınıza zarar vermemek adına titizlikle çalışmaktadır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.