FABRİKA TAŞIMACILIĞI

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Nakliyat sektöründe yer alan birçok firma Ankara’da fabrika taşıma alanında hizmet vermektedir. Fakat işini takip ederek yapan ve kurumsal bir yol izleyen firma bulmak kolay değildir. Fabrikalarınızın taşınmasıyla ilgili kesinlikle doğru bir tercih yapmanız ve bu konuda izlenecek yolu iyi belirlemeniz gerekmektedir. Fabrikada bulunan makine ya da diğer eşyaların taşınmasıyla alakalı genel durum hakkında bilgi almak için bizlerle iletişim kurmanız gerekmektedir. 
Size ekspertizi yönlendirecek olan uzman ekibimiz sorularınıza cevap verecek ve en uygun hizmeti sunmak adına genel durumla ilgili bilgi verecektir. Henüz işin içine girmeden bu şekilde başladığımız bir taşıma işleminde izlediğimiz yolun ne kadar başarılı yürütüleceğini tahmin edebilirsiniz. Sizlerin takdir edeceği üzere verimli ve olumlu bir şekilde sonuçlandıracağımız fabrika taşımacılığını gayet planlı ve mantıklı bir şekilde yürüteceğimizden emin olun. Diğer firmalar gibi gelişigüzel çalışmayan firmamız işin en ince ayrıntılarına dikkat etmekte ve kusursuz bir hizmet sunma adına çaba sarf etmektedir. Kurumsal bir firma olmayı gerektiren her şeyi bünyemizde barındırmaya özen göstermekteyiz.

Özenle Taşıma 
Eşyalar bir yerden bir yere taşındığı için onlara zarar gelmemesi adına titiz çalışmak gerekir. Bu eşyalar kesinlikle özenle ve dikkatli bir şekilde taşınarak hasardan uzak tutulmalıdır. Ancak bu da işini iyi yapan ve profesyonel bir ekiple söz konusu olur. Eşyalarınızın paketleme işlemine ekspertiz ekibimiz tarafından çıkarılan rapor doğrultusunda başlamaktayız. Bu yüzden profesyonel bir süreç içerisinde paket ambalaj işleminde dikkatli hareket ederek korunaklı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı paketlerken ekibimiz özenle çalışmakta ve her bir eşya türüne ayrı yöntem uygulamaktadır. Sökülen parçaların numaralandırılması, elektronik eşyaların ambalajlanması, mobilyaların daha az yer kaplanması için gereken işlemler titizlikle yapılmaktadır.  

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.